Hakkımızda

Agromico olarak ülkemizde üretilen yüksek kalite ve standartta ki ürünlerin dünya pazarında üst seviyelerde yer edindirerek
tercih edilmesi ve bilinirliğinin sağlanması öncelikli hedefimizdir. İhracatta güvenilirliği ve sürekliliği esas alan çalışma standartlarımızı
tüm iş ortaklarımızla koordineli bir şekilde çalışarak geniş ürün yelpazemizi tüm dünyanın hizmetine gurur ve özveri ile sunuyoruz.

Kadir Özcoşkun
Yönetim Kurulu Başkanı


VİZYONUMUZ

Yurtiçi ve yurt dışında ulaşılan başarılı konumu sürekli geliştirerek daha üst seviyelere çıkarmak.
Dinamik ve yetkin kadrosu ile girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla memnuniyet verici bir tedarik şirketi olmaktır.

 

MİSYONUMUZ

Türkiye ekonımisinin ve yaş sebze ve meyve sektörünün gelişiminde, kapsamlı, yaratıcı, yenilikçi çözümler üreterek çeşitli müşteri segmentlerinin beklenti ve gereksinimlerini karşılayan, kaliteli ürün, üst seviyede hizmet anlayışıyla katkı sağlamaktır.

Hakkımızda

KALİTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.